Spożywanie piwa korzystne dla serca i naczyń krwionośnych

Spożywanie piwa korzystne dla serca i naczyń krwionośnychPiwo poprawia stan naczyń krwionośnych wokół serca, stymuluje przepływ krwi i tętnic, robią się bardziej elastyczne, pokazuje badanie. Co ciekawe, badanie wykazało i to, że piwo bezalkoholowe nie ma te same efekty.

Odkrycia, które zostały przedstawione greccy eksperci, idzie na korzyść wcześniejszych dowodów na to, że jest umiarkowane spożycie piwa dobre dla zdrowia serca.

Niektóre badania wykazały, że nawet kubek piwa dziennie zmniejsza ryzyko zawału serca i pax na 30 procent.

Tym nie mniej, jest to pierwsze badanie, które towarzyszyło mu, co dokładnie dzieje się z sercowonaczyniowym systemu natychmiast po piwo.

Naukowcy Harokopio uniwersytetu w Atenach zebrało się 17 mężczyzn palacze w końcu lat dwudziestych i na początku trzydziestych życia.

W każdym z nich ocenjivano stan układu sercowo-naczyniowego temu i po pić cztery децилитра piwa.

Następnie wykonywali te same testy po takiej samej ilości piwa bezalkoholowego lub dawki wódki.

Oficery śledczy egzamininowali endotelijalnu funkcji – przepływ krwi przez duże tętnice, jak i elastyczność aorty.

Wyniki zostały opublikowane w internecie žurnalu Nutrition wykazały, że wszystko powinno być alkoholu w badaniu zostały elastičnije arterii, ale piwo, jednak odnelo republiki.

Naukowcy twierdzą, że połączenie alkoholu i przeciwutleniaczy od piwa może mieć zasadnicze znaczenie dla zdrowego efekty tego napoju.

Ponadto, ciemne piwo, były zdrowsze, niż svetlih.

Osiem głównych wrogów spermy

Sperma ma wielu wrogów, ale najbardziej niebezpieczne są te, które wyglądają, niewinny i, na które większość muškarava i nie wie, jak szkodliwe.

Jeśli planiraš, że zasnivaš rodzinę, to są ci potrzebne są zdrowe i wesołe spermići. Co, z kolei, u zdrowych spermiće, należy zwrócić uwagę na następujące zagrożenia.

  1. Jedzenie z puszki

Ok, nie do końca jedzenie z puszki są szkodliwe dla plemników ale banki, które spakovana. W szczególności, banki zostały pokryte BPA żywicą, która szkodliwy wpływ na spermę. Szczególnie wysokiego ryzyka banki z kwaśnym jedzeniem, z którymi najczęściej idzie BPA żywicy.

 

  1. Sexy zabawki

Niektóre tworzywa sztucznego, który jest używany w niektórych seksualnych środków jest bardzo szkodliwe dla męskiej płodności, ponieważ zawiera niebezpieczne składniki. Takie materiały mogą zmniejszyć ilość, ale i jakość nasienia. Kiedy seks zabawki na pytanie, wykorzystaj te, które są wykonane ze szkła, metalu lub silikonu.

  1. Kosmetyki

Wiele szampony, mydła, dezodoranty i kremy do golenia, zawierają substancje niebezpieczne dla plemników. Wybieraj produkty, które nie zawierają ftalate.

  1. Papierosy i marihuana

Nie jest tajemnicą, że papierosy są szkodliwe spermie, podobna sytuacja jest z korzystanie z konopi. Udowodniono, że jakość nasienia u mężczyzn, którzy regularnie palą marihuanę słabej jakości. Spermatozoidi powoli unosić i ma ich znacznie mniej niż zwykle ilości.

  1. Stres

Stres-to katastrofalne skutki dla plemników. Szczególnie źle działa na testosteron i osłabia jego produkcji. Innymi słowy, zagrożenie zagrożenie dla płodności mężczyzn.

  1. Alkohol

Alkohol, wiemy, że to trudne spaść, także źle dla plemników. Udowodniono, że alkohol upośledza produkcję spermy i zmniejsza liczbę plemników.

  1. Soja

Izoflawony zawarte w soi produkty, a są one często naśladują estrogen. Właśnie z tego powodu nie wyglądają dobrze na spermę.

  1. Abstynencja

Długo wierzyli, że powstrzymywanie się od seksu, aby pomóc w spermie, ale ostatnie badania pokazują, że jest to dalekie od prawdy. Prawda jest taka, że semen trzeba dzień lub dwa, aby przywrócić, ale abstynencja może prowadzić do zmian w ruchliwości plemników i zmiana kształtu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *