Błędy zdrowia – czego nie powinniśmy robić

Błędy zdrowia - czego nie powinniśmy robićNie robią nic w relacjach ze swoimi hrkanjem

Każdy, kto chrapał trzeba to sprawdzić, bo to oznacza, że nie możesz oddychać prawidłowo, a to nie jest fajne. Aby uniknąć chrapania, lekarze sugerują, spać na boku lub utrata masy ciała (mniejsze ciśnienie na drogi oddechowe, znaczy więcej przestrzeni dla przepływu powietrza).

Badacze sugerują, że jest mało prawdopodobne, chrapanie, nie powinny wpływać na funkcje fizjologiczne, które prowadzą do zaburzeń erekcji, ale mogą mieć wpływ na relacje między partnerami, co może prowadzić do zmniejszenia przyjemności seksualnej.

  1. Milczeć, kiedy depresji

Kobiety łatwiej mówią o emocjach i szuka pomocy. Mężczyźni częściej czują się rozdrażniony i zły, i to nastrój, który nie jest oceniany w klasycznych testów diagnostycznych. Często, z nedijagnosticiranom depresją, mężczyźni, zwrócić się do problemów nadużywania alkoholu i narkotyków.

Jeśli uważasz, że twój partner jest w depresji, zapytaj go, jak on się czuje. Opisz jego konkretnej realizacji w zachowaniu, które ciebie dbają.

  1. Nie przestają palić

W stronę, żółte palce i zęby, jeszcze gorzej, gdy wiesz, że każdy rok palenia w wieku po 40 lat, skraca życie o trzy miesiące. Możesz spróbować rzucić z pomocą nikotinskih plastry lub gumy do żucia, ale najważniejsze, trzeba mieć wolę i chęć rzucenia palenia.

  1. Nie iść do dentysty

Eksperci wątpią w to, że choroby dziąseł i próchnicy zębów, wytwarzają bakterie w organizmie, które mogą mieć wpływ na zdrowie serca. Wiele z tych problemów można uniknąć regularne wizyty u dentysty z dobrym wyjściem u siebie w domu.

  1. Uniknąć regularnych wychodzących do lekarza

Zła dieta, mało ćwiczeń, nadmierna grubość i predyspozycje genetyczne mogą powodować wysokie ciśnienie krwi, niski poziom cholesterolu HDL ( „dobrego”) cholesterolu, wysoki poziom trójglicerydów we krwi, wysokie ciśnienie, cukier i duża ilość brzucha tłuszczu. Na szczęście, zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne mogą poprawić zdrowie. http://www.gwintmet.pl/

Mężczyźni z talii więcej niż 100 cm częściej mają problemy zaburzeń

Mężczyźni z talii ponad 100 cm, należy smršaju, bo grubość zwiększa ryzyko problemów z erekcją, jak twierdzą naukowcy z amerykańskiego centrum Medycznego Weill Cornell.

Podczas oglądania przez 400 o grubości mężczyzn doszli do wniosku, że trzy czwarte z nich cierpią z powodu problemów zaburzeń erekcji, w porównaniu z trzecim mężczyzn z prawidłową masą ciała, pisze Dejli mejl.

„To odkrycie pokazuje, że grubość nie jest niebezpieczny dla zdrowia, ale i jakość życia, zagrażając życie seksualne młodych mężczyzn”, powiedział dr Stephen Kaplan.

Iron Abs dla ciebie

Podkreślił, że mężczyźni są te problemy mogą uczą, jeśli smršaju.

Wśród mężczyzn, których talia węższa niż 91 cm, a urinalne problemy, 32% z nich ma niektóre formy zaburzeń erekcji, a 21% z nich ma problemy z wytryskiem. U mężczyzn, których talia szersze niż 91 cm, 50 procent z nich ma problemy z erektilnom erekcji, a 40% z wytryskiem. U mężczyzn z urinarnim problemami i stanem ponad 100 cm, z nich 74,5%, ma problemy z erektilnom erekcji, a 65 procent z wytryskiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *